Cik maksā kāzu dekorēšana?

Bieži vien jaunajiem pāriem, domājot par kāzu noformēšanu, pirmais jautājums ir – cik maksā kāzu dekorēšana? Noteikti lielākā daļa uzrunāto dekorātoru atbildēs, ka tas atkarīgs, protams, no jūsu vēlmēm. Un tā arī ir! Taču, lai radītu Jums kaut nelielu nojausmu, ar ko rēķināties, labprāt padalīsimies, ar to, kā cenas veidojas pie mums.

Kopējās dekorēšanas izmaksas sastāda 5 komponentes:

 1. Floristika
 2. Dekorāciju noma
 3. Papildmateriāli
 4. Transporta izmaksas
 5. Darba izmaksas

Floristika sevī ietver visas ziedu dekorācijas un aksesuārus – līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi, auto dekoru, matu rotas, aksesuārus vedējmātei, ziedi ceremonijai un ziedu kompozīcijas uz galdiem. Šīs sadaļas izmaksas atkarīgas no izvēlētajiem ziediem, to daudzuma, kompozīciju lieluma un skaita. Ieskatam cenas no:

 • Līgavas pušķis no 50.00EUR
 • Līgavaiņa piespraude no 5.00EUR
 • Auto dekors no 70.00EUR
 • Matu rotas un aksesuāri no 10.00EUR
 • Ziedu kompozīcijas galdiem no 30.00EUR

Dekorāciju noma ir diezgan skaidri nosakāma sadaļa un tajā ietilpst kopīgi izvēlēti un atrunāti dekori, kuri tiks izmantoti jūsu svētku noformēšanai, tai skaitā, vāzes, paliktņi, sveces, svečturi, būrīši, laternas, lampiņu virtenes un viss, ko vēlēsieties redzēt svētku noformējumā. Dekorāciju nomas cenas norādītas sadaļā dekoru noma, taču ja mūsu krājumos nevarat atrast kaut ko ļoti kārotu, dodiet ziņu, meklēsim iespējas kā pie tā tikt.

Papildmateriāli ir viss tas, kas bez ziediem un dekoriem papildinās noformējumu, piemēram sveces, lentes, galda kartes, sēdvietu un guļvietu plāni un citi speciāli jums gādāti materiāli.

Transporta izmaksas tiek rēķinātas vismaz trīs reizes turp un atpakaļ no svinību vietas. Kāpēc trīs reizes? Jo vismaz vienu reizi satiksimies uz vietas ar jums, otrajā reizē brauksim dekorēt, bet trešajā dekorus novākt. Atkarībā no darbu apjoma, iespējamas papildus transporta izmaksas, piemēram, par ziedu bāzes apmeklējumu. Jāņem vērā, ka papildus degvielas patēriņam aprēķināsim arī auto amortizāciju, jo iespējams vedīsim lielus smagumus, mašīna būs aizkrauta līdz pat jumtam, kas dod savu artavu auto nolietojumā. Pasākumiem, kam paredzēts īpaši liels daudzums dekorāciju, iespējams būs jāorganizē papildus transports, bet to jau skatīsmies individuāli.

Un visbeidzot darba izmaksas. Vienas kāzas nav tikai vienas dienas darbs – tikai pati dekorēšana. Kopā ņemot, tas ir vismaz nedēļas līdz divu darbs – sarunas ar pāri, koncepta izveide, nepieciešamo lietu sagatavošana, pasūtīšana, iegāde, ziedu izvēle, pasūtīšana un sagāde, ziedu kompozīciju izveide, visu nepieciešamo atribūtu un dekoru piegāde, uzstādīšana, novākšana un apkope. Nereti tas ir arī darbs naktīs, darbs ar smagumiem un ļoti trausliem priekšmetiem. Šujam, līmējam, krāsojam un skrūvējam, kamēr viss ir tā kā tam jābūt, lai jūsu lielajā dienā nebūtu nekādas aizķeršanās. Un to visu darām no sirds un pēc labākās sirdsapziņas. Tāpēc arī šī pozīcija, protams, tiek aprēķināta pēc darba apjoma, taču varam pačukstēt, ka viena pasākuma noformēšanas darba izmaksas pie mums ir sākot no 350.00EUR.

Piedāvājam arī opciju tikai sagatavot ziedu kompozīcijas un kopā ar nomas dekoriem nodot tās jūsu ziņā, lai varat svinības izdekorēt paši.

Tad nu mēģiniet likt kopā savas vēlmes un idejas, bet lai mēs pēc iespējas precīzāk varētu noteikt noformēšanas izmaksas tieši jūsu pasākumam, sūtiet mums ziņu, kurā aprakstīti šādi punkti:

 • Vai būs nepieciešams līgavas pušķis, piespraude līgavainim, aksesuāri vedējiem, auto dekors?
 • Pasākuma datums, laiks un vieta. Cikos var ierasties dekoratori? Ja vēlaties noformēt gan ceremonijas vietu, gan svinības, aprakstiet abus, uzrakstiet, kā vēlaties redzēt ceremonijas vietu.
 • Viesu skaits
 • Galdu veids un skaits (apaļie, garie, kantainie)
 • Vai vēlaties noformēt jaunlaulāto galdu, fonu aiz jaunlaulātajiem, viesu galdus, griestus, fotostūrīti, mičošanas vietu, saldumu galdu?
 • Kāda būs kāzu krāsa un tematika?
 • Kādus ziedus vēlaties un kādus noteikti nē?
 • Atsūtiet bildes, kas jūs iedvesmo, un kādā stilā vēlaties noformējumu.

Ceram, ka šis materiāls jums kaut nedaudz palīdzēs savas lielās dienas plānošanā!

Lai skaisti!